Stellplatz Praha 6 – Rezidence BULIRO

Naše rodinná firma Vám nabízí možnost parkování obytných automobilů při západním okraji Prahy. Rok jsme obnovovali přírodu na pozemcích bývalých polí, které měly být komunistickým režimem zastavěné. Pozemky byly zničené odpady, betony, skládkami atd.

Co jsme vytvořili? Posuďte sami. Nejsme a nebudeme kemp, ale krásný Stellplatz v areálu bývalé hospodářské usedlosti, kde se mimo možnosti zaparkovat nachází i nebytové prostory a apartmány. Jednoduše řečeno, parkování v parku a soukromí. Celý areál byl postupně zrekonstruován a založení parku bylo našim velkým přáním. Nejsme příznivci zastavování zelených ploch, ale jde nám o udržení zeleně a vody v krajině s možností využití ke sportu a rekreaci.

Vysadili jsme v roce 2020 40 vzrostlých stromů a velké množství keřů na pozemcích, které byly zničené. Dle německého receptu jsme ve velké míře obnovili travní plochy. V brzké době u nás najdete i sportovní zahradní prvky a později i sportovní tréninkovou plochu pro děti, mládež i dospělé.

Při Vaší návštěvě budete moci pozorovat, jak se přírodě u nás daří a potěší nás, když k nám opět zavítáte. Naší předností je dobrý příjezd k Praze po Karlovarské, nebo Plzeňské dálnici, pražském okruhu, ale i skrz Prahu novým tunelem Blanka. Letiště Václava Havla v Ruzyni je v těsné blízkosti.

Jelikož se jedná o soukromý uzavřený areál. je nutné se předem ohlásit, stačí zaslat zprávu, ozveme se zpět.

Děkujeme, Blanka Anežka Litterová a Anna Marie Litterová